haber Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Seda Bakan: İnştanrı çoraplarım çak değildir Seda Vekil, önceki gecce Nişantaşı'ndaki bir mekanda parfüm markasının lansmana pekldı.

14:03Bakan Kasapoğlu: İnancımızda ‘insanların güzelsı, insanlara faydalı olandır’ inancı var

Ayasofya'da bir kapı vakası henüz Cihan Unesco Terekeı içerisinde alan düz ve 2020 senesinde camiye çevrilen Ayasofya'nın, bir kapısında elan tahribat binaldığı ortaya çıktı.

Sadece onlar değil özellikle Skorn Cumhurbaşkanımızın yakın zamanda tabir ettiği Türkiye'de enflasyonun etkilediği, salgın hasebiyle de onun da etkisi vardı daha yeni kalkmaya önceden bu sefer harplar nedeniyle mütezayit erke tutarlarıyla karşı karşıya kaldık.

şans aktör çarpışmanın şiddetiyle aldığı yaraları atlatamayıp aramızdan ayrılacaktı.

Genelde bu rakamla omuz omuza o tablolar içerisinde doğrusu açıklanan bültende bileğil fakat TÜİK'in verileri üzerinden tablolarında bu rakam da var. Hemde buradan TÜİK yetkililerini uyarmış olalım. Genelde bu miktar veriliyordu şu anda yasak. Zımnında hesaplama yapamıyoruz lakin kabaca yüzde 15 dolayında olduğunu rapor edebiliriz. 

En son şantaj yaptıkları en son haber iş anatomiından 500 bin teklik istedikleri telaki noktasında gözetimna düzenınan şüpheliler, adliyeye gönderme edildi.

”Ormanları Nimna Taşıyoruz” projesi kapsamında Ege Orman Vakfı ile iş birliği fail Aras Kargo’nun 16 bin çaldatmaışanı namına yaptığı 16 bin tane fidan bağışının dikim töreni İzmit’te gerçekleştirildi.

09:55 Kafaaksite'in genç mühendisleri muvaffakiyetdan muvaffakiyetya koşuyor Temelaksite'in genç mühendisleri muvaffakiyetdan başarıya koşuyorİSTANBUL Saksıakşehir Belediyesi'nin desteğiyle 2016 senesinde Borsa İstanbul Başlangıçakkent Mesleksel ve Yol Anadolu Lisesi öğrencileri aracılığıyla kurulan Pars Robotics, projeleriyle muvaffakiyetdan muvaffakiyetya koşuyor.

Kuzey Marmara Otoyolu Fenertepe Kavşağı'nda kez kenarına buzakılan takribî 30 çuvalın dâhilindeki kimyevi şey paniğe niye başüstüne.

Yahudi aksiı söylemleri nedeniyle reaksiyon toplayan West'in bu paylaşımı sonrası Elon Musk, rapçinin hesabını askıya aldı.

Toplumsal medyadan gördüğümüz yeni dü aşık Mehmet Erbil'in kızı Yasmin Erbil ve Survivor'ın favori isimlerinden Kahraman Poyraz başüstüne. Yiğitçe Poyraz, bir müddet tüm ilişkilerini nihan tutsa da sonrasında toplumsal iletişim araçları fenomenleri ile yaşadığı aşklarla gündeme gelmeye temelladı.

Seçim takvimi yaklaşırken 6'lı masa ortakları kendi yaptırdıkları abartı anket sonuçlarıyla seçmenin kontrasına çıkıyor ve şimdiden yengi naraları atarak 2023 seçimlerinde galip geleceklerini duyuru ediyorlar.

Bu isimlerden olan ve beklediği biçim şansını bulamaması yüz ağırlıkmdan ayrılmayı planlayan Serdar Dursun kucakin beklenmedik bir neşvünema yaşandı. İşte detaylar...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *